Mentální trénink | Petra Holubová - MERPATI, Prožitkový koučink s koňmi, Mentální trénink, Aroma-koučink.

Mentální trénink

 

Mentální trénink je pro mě osobně celoživotní výzvou. Nevidím v něm "jen" možnost, jak dosáhnout vítězství ve sportu, ale filozofii celého života.
Tisíce let existuje tajné vědění lidstva, které bylo přístupné jen několika vyvoleným a ti díky němu byli mocnější a úspěšnější než jiní.
Dříve bylo tohoto vědění možné dosáhnout pouze pokud jste byli členy tajné společnosti. 
Dnes ovšem můžete rozhodnout Vy sami, zda si toto duchovní dědictví osvojíte. 

Jestli se i Vy chcete stát mistry, ať už ve sportu či v životě a naučit se osvobodit svoji mysl a tělo od strachu, stresu, negativních myšlenek a rozptylujících faktorů
a začít vynikat ve svém životě a prožívat své sny, mohu Vás na této cestě doprovázet. Mohu Vám formou pravidelných setkání (tréninků) ukazovat způsoby a techniky, jak se stát mistry. 
Setkání jsou možná u mě v kanceláři či u Vás v tělocvičně, na kurtu, ve zkušebně či stáji. Vše je na individuální domluvě a potřebě. 

Mentální trénink je účinným systémem, který splní Vaše přání a ukáže Vám, jak můžete utvářet svůj život. Nicméně je třeba se techniky a jejich suverénní použití nejprve naučit, stejně jako jsme se učili plavat, jezdit na kole, řídit auto,...

Pro koho je Mentální trénink velmi vhodný?
- pro každého člověka, který by rád našel v životě rovnováhu, svobodu a sílu
- pro manažery a všechny, kteří pracují pod velkým tlakem
- pro vrcholové sportovce a ty, kteří by jimi chtěli být

Ptáte se, jak vypadá má práce Mentálního trenéra?
 Už jako malým dětem nám prospívalo, když jsme se cítili milovaní, přijímaní, oceňovaní a respektovaní. I dospělí lidé se zdokonalují a stávají se tím nejlepším v podporujícím
a respektujícím prostředí, které se snažím vytvořit. Snažím se významně ovlivnit životy lidí a pomáhat jim vyrůstat jako sportovcům i jako lidem.
Můj závazek je nikdy u sebe nepřestat pilovat schopnost naslouchat, respektovat, vyzývat, podporovat a důvěřovat. Nejen na cestě k vrcholu, ale i v době případných zranění či jiných komplikací. Dávám lidem dobré důvody věřit v sebe samé, svůj tým, svůj potenciál a vyzývám je, aby posouvali své hranice, vždy však pozitivním a slušným způsobem. 

Ze života:
Legendární brazilský fotbalista Pelé ovládl třemi ohromujícími góly zápas, probíjel se hřištěm, kličkoval, bleskově měnil směr a obcházel obránce, vypadalo to, jako by měl míč přilepený ke kopačce, až do okamžiku, kdy se napřáhl a poslal ho přímou střelou do branky.
Pelé před každým zápasem přišel do kabiny přibližně o hodinu dříve než ostatní, lehl si, zavřel oči a začal si přehrávat film o sobě. V tom filmu si připomínal to, co má na fotbalu rád, nadšení a radost ze hry. Pak si představil, jak skvěle hraje, vývoj utkání, viděl atmosféru, diváky, vlastní tým i družstvo soupeře, viděl se jako nezastavitelný živel.


Praktikoval část mentálního tréninku a tím se připravil na vítězství. A v okamžiku, kdy vběhl na trávník byl opravdu nezastavitelný. Byl připraven fyzicky i po psychické stránce.

Mentální trénink - ceník:
60 minut.................................................................800,-Kč
Balíček 4 sezení..................................................3.000,-Kč


Petra Holubová
Kontakt: 
Tel. 777 72 00 44
mail: petra@merpati.cz
FB: Petra Holubová