NÁŠ TÝM | Petra Holubová - MERPATI, Prožitkový koučink s koňmi, Mentální trénink, Aroma-koučink.

PETRA HOLUBOVÁ 
 Mnoho let se věnuji práci se zvířaty, jejich výchově, výcviku a pozorování. Převážně se jedná o koně (výcvik problémových
i mladých koní, obsedání, přirozená komunikace atd.)
a psy (socializace, poslušnost, záchranářský výcvik - plocha i sutina, vystavování psů - získané ocenění CAC ČR, Res.CAC, Výborná, VN a chov).
Fascinují mne neomezené možnosti lidské mysli, jedinečnost a kreativita každého z nás.
Je mým cílem lidem ukazovat, jak najít to, co v životě opravdu chtějí a hlavně, jak to získat.
Aktivně se věnuji svému osobnímu rozvoji (vzdělávání, Mentální trénink), přípravě koní pro práci s lidmi, zajišťování chodu stáje
a podmínek pro rozvoj lidí s koňmi, ježdění na koních a tanci.
Více o mém vzdělání se můžete dočíst zde: Vzdělání a Praxe
Koho by zajímal můj Mentální trénink, něco o něm zde: Můj Mentální trénink

 

CLARINDA 
 
Clarinda se narodila 29.6.2013 v Holandsku. 
Spolu jsme se poznaly 1.5.2014 a 13.5.2014 už byla moje :) nebo Já její? To do dnes nevím...
Clarinda je mistrem komunikace a posouvání hranic. Velkou slabost má pro děti.
Co se týče plemenné příslušnosti, je Clara Barock Pinto, jedná se o tzv. strakaté fríse, Barokní pinto by měl mít reprezentativní vzhled včetně nepostradatelné dlouhé hřívy, korektní sportovní exteriér a exkluzivní chody. Měl by to být kůň charakterní, ovladatelný, pracovitý a inteligentní, využitelný jak na rekreaci, tak do sportu.
2x jsme se společně zúčastnily SVODU, kde koně posuzovali holandští rozhodčí. V roce 2017 Clara získala 1. premii a v roce 2018 se stala ŠAMPIONKOU KLISEN, získala 1. premii, titul Ster a návrh na titul Elite.

 

JANNE 
 Janne se narodila 15.4.2016. Dorazila k nám jako 5-ti měsíční miminko, zcela neosahané a divoké - takový malý mustang (divoký koník) a to jí tak nějak zůstalo do dnes :) Spojení neuvěřitelné roztomilosti a elegance s velkým temperamentem a schopností za všech okolností skvěle vyjádřit svůj názor.
Ze země pracuje s dospělými, pod sedlem s dětmi od 2 let.
Co se týče plemenné příslušnosti je Janne WPBR, což je Velšský kůň (pony), toto plemeno se vyznačuje malou, krátkou, ale ušlechtilou hlavou
(je zde patrný vliv arabského koně), vysoko nasazeným krkem a ocasem a velkými pevnými kopyty libovolné barvy.

ROSE BALGARO 
Dovolte mi představit vám posilu našeho týmu - Rose Balgaro
Čekají ji hned 3 funkce:
1. Prostředník mezi světem lidí a koní - průvodce pro všechny, kteří mají z koní strach, ale přesto je k nim něco táhne... také je tu pro všechny, kteří se chtějí pomazlit, přitulit a mít po boku přítele - pro děti i dospělé.
Dále pro setkání v duchu canisterapie, které je možné ve školkách, školách, organizacích, firmách, atd. pochopitelně je u mne v kanceláři k dispozici, první klienti ji už znají :)
2. Doprovázení nás na vyjížďky (až vyroste a udrží s námi rychlé tempo) a hlavně doprovázení paničky po tmě, když obstarává koně, aby se už nebála, Rose zatím sice není žádný velký ochránce, ale brzy vyroste.
3. No a tu třetí si může vybrat sama, podle toho co ji bude bavit, může to být od ležení na sedačce přes různé sporty se psem a výstavy až po záchranářský výcvik... Zatím je horký typ válení v posteli :D 

 
Kdo by ji chtěl poznat osobně, pořádně ji pomazlit a tím se podílet na její socializaci, dejte vědět - těšíme se na vás.